3D druka

Piedāvājam 3D druku, maksimālais detaļu izmērs 260х260х300 , slāņa biezums līdz 40 mikroniem, iespējama arī detaļu krāsošana.

3D druka - tā ir visjaunākā tehnoloģija, kura ļauj bez papildus sagatavošanas pārnest 3d modeļus reālajā pasaulē.

Mēs izmantojam dažādus materiālus, pamatā ņemam PLA un ABS.

Plaši izmantots PLA plastmasas materiāls, galvenokārt dažādu mājsaimniecības un sadzīves priekšmetu izgatavošanā,jo šis materiāls nesatur toksīnus, līdz ar to nav kaitīgs cilvēkam. Šī materiāla ražošanas pamatā kā izejviela tiek izmantota kukurūza vai cukurniedra. Materiāla mīnuss- tas darbojas līdz +50 grādiem , tas ideāli piemērots dažādu priekšmetu izgatavošanai vaļaspriekam, precīzu ,sīku detaļu izgatavošanai,dekora elementu izgatavošanai utt.

ABS materiāls vairāk tiek izmantots tehnoloģisku iekārtu radīšanā, tas spēj izturēt augstākas temperatūras. Laika gaitā nesadalās , ideāli piemērots dažādu izturīgu detaļu izgatavošanai, to var apstrādāt arī pēc izgatavošanas. Materiāla mīnuss- nav ieteicams kontakts ar pārtiku.

Poliesters- ir abu materiālu PLA un ABS īpašību kopums ar lielāku temperatūras izturību, izturīgāks un elastīgāks kā PLA materiāls.

Tāpat, mēs piedāvājam iespēju izmantot PLA materiālu ar gumijas īpašībām, lai izgatavotu priekšmetus no mīkstāka materiāla, piemēram ,apavus vai citus elastīgus priekšmetus.