3D modelēšana

Mūsu uzņēmums piedāvā modelēšanas pakalpojumus.

3D modeļu izstrāde, pēc pasūtītāja skicēm. Mēs varam strādāt ne tikai ar skicēm ciparu formātā, bet arī ar skicēm zīmētām uz parastā papīra. 3D modeļa izstrādes, pasūtītais var to izgatavot kā reālu objektu izmantojot mūsu ierīces.

3D Modeļa izstrāde pēc reāla objekta/parauga. Mēs varam izgatavot 3D modeli ar jebkādu sarežģītības pakāpi, pēc pasūtītāja parauga, arī ja paraugs ir lauzts, vai ar defektiem, vai arī tā daļas ir izlietotas, nodilušas un t.t. Tas nozīmē ka mēs varam uztaisīt identiskas kopijas jūsu plastmasa detaļām, objektiem kas tika salauztas vai citādi bojātas. Sākumā mēs skenējam priekšmetu, pēc tam nomēram pamat izmērus ar spec. Ierīcēm un savienojot to kopā saņemam 3D modeli. Pasūtītājs var saņemt 3D modeli gan ciparu formātā – gan izdrukāt to izmantojot mūsu 3D printeri.

Pēc pasūtītāja vēlēšanās mēs varam arī izveidot pilnu tehniskās dokumentācijas komplektu 3D modelim (rasējumi, specifikācijas). Bildē jūs redzat klozetpoda 3D modeli kas tika veidots pēc reāla parauga. Mēs noskanējām reālu klozetpodu un sagatavojām pilnu tehniskās dokumentācijas komplektu ražošanas vajadzībām.